Еротика

ВИДЕО 18+: Секси водителка се сними како нурка целосно гола


Американската водителка Џени Скордамаглија е позната дека често сака да се појавува во целосно голо издание.

Таа пред неколку месеци објави видео во кое целосно гола вежба јога, а претходно водеше емисија во проѕирна маичка без градник.

Сега, објави видео на кое нурка целосно гола. Интересно, видеото е споделено на Фејсбук, а бројните обожаватели беа воодушевени.

„Мислам дека ова е најсекси видео кое сум го видел досега. Ми се допаѓа што си со слободен дух“, вели еден од обожавателите.

Have a good day 🙂 dont forget to #smile . No te olvides de sonreír 😆

A post shared by Jenny Scordamaglia (@jennymiamitv) on

Џени инаку работи за Мајами ТВ и покрива теми од лајфстајл и ноќен живот, а нејзина пасија е голотијата.

Had fun making a paella 😁. Me divertí haciendo una rica paella #nakedkitchen

A post shared by Jenny Scordamaglia (@jennymiamitv) on

#staypositive amongst difficult times. #spain Estén positivos aun en tiempos difíciles. Saludos ✌🇪🇸💛

A post shared by Jenny Scordamaglia (@jennymiamitv) on

Hi ! 😆🤠 from the middle of nowhere lol. Have a #happy day ! . Feliz dia !! #murcia #spain

A post shared by Jenny Scordamaglia (@jennymiamitv) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top