Еротика

Угул гола, стави колач меѓу нозе, запали свеќа и си честиташе роденден


Германската старлета Микаела Шафер тешко поднесува кога не е во центарот ан вниманието, а овој пат за тоа се погрижи со автореференцијална роденденска честитка.

Но, начинот на кој го направи тоа привлече најголемо внимание, а од фотографијата подолу ќе ви стане јасно и зошто.

Со коментар „Нека ми е среќен роденденот“, Микаела позираше угул гола, со нејзините бујни гради во преден план и колач со роденденска свеќа на нејзиното меѓуножје.

Секако, некои веднаш изразија желба за колачето, додека други на шега додадоа дека веднаш би ја дувнале таа свеќичка.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top