Еротика

ТАЈНА РЕПОРТАЖА: Снимено како славните уживаат во елитен еротски клуб


Провокативната серија SNCTM открива се за ексклузивниот еротски клуб за славни кој редовно организира оргии. 

SNCTM, е елитен секс-клуб за славни во Беверли Хилс. Чланарината е од 12 до 75 илјади долари, а од кандидатот се бара „естетска привлечност, професионален статус и што тоа членот може да понуди за да го унапреди друштвото “.

За возврат, членовите можат да учествуваат на еротски „балови“ под маски. А секој месец се организира и свечена вечера, на секои два месеци се организира и натпревари во еротска уметност. Главна цел на овај клуб е „возвишена слобода и сензуална утопија“.

Секоја влезница за еротски собири мажите ја плаќаат 1850 долари, а ако доаѓа со партнерка 1500 долари. Жените не плаќаат влезница, ама мора да пратат фотографии на кои се потполно голи. Клубот вели дека им е најважна приватноста на нивните членови, па мобилните телефони се забранети. Исто така на собирите сите носат маски, и мажите задолжително на почеток на вечерта носат смокинзи.

Клубот пред 4 години го основал Давид Лавнер, а се фали дека неговиот клуб го посетувала Гвинет Палдроу со својот партнер.

„Некои членови сакаат да научат како да пружаат поголемо задоволство, додека други пак нашиот клуб го гледаат како место каде може да ги задоволат своите нагони“, изјавува Демон, а пренесува Дејли Мејл.

Давид изјавува како тој и персоналот не учествуваат во самите сексуални чинови за време на собирите. Но сакал да гледа.

Новата серија опишува како 45 – годишниот разведен татко со две деца, се „мачи“ со животот и големата кариера. Тој го открива „внатрешниот“ круг на друштво кои многу наликуваат на секта.

Најмногу членови на клубот се мажи (11) и само една жена, даваат ветување, а за возврат добиваат приватен сексуален совентник. Тие добиваат и секс-соба само за себе и сребрено ланче како статусен симбол.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top