Видео

Совет вреден богатство: Видете како да ја поправите пукнатата шофершајбна! (видео)


Во ова видео може да погледнте како да да ја поправите пукнатата шофершајбна без да ја сменувате.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top