Вебкафе

Шоу на ирските навивачи во Копенхаген: Жените им ги покажуваа гаќите! (видео)


Навивачите на Република Ирска имаа голема причина за славје после првиот меч од баражот за СП, откако успеаа да се одбранат и да одиграат 0:0 против Данска во Копенхаген.

Ирските навивачи направија невидено шоу пред еден магазин за долен веш. Се собраа и пееа пред продавницата, а кога една госпоѓа излезе, побараа од неа да им покаже што купила.

Молбата им беше задоволена па гаќите се виореа пред нив, на општо задоволство.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top