Видео

Шокантно: Од болницата му кажаа дека мајка му починала – еве што направи


Типот очигледно смета дека болницата и персоналот не се заложиле доволно посветено и добро за да ја спасат неговата мајка. Еве што остави зад себе.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top