Еротика

Шафер и другарките во најжешкото издание на „манекенскиот“ предизвик (18+)


Mannequin предизвикот кој уште го „тресе“ интернетот, има најразлични појавни верзии кои ги разгоруваат страстите. Но, според многумина кои го следат овој тренд, најсексапилен и најпредизвикувачки одговор на овој предизвик дадоа Германките на чело со Микаела Шафер.

Цензурираното видео на YouTube го постави токму Шафер, на кое друштво ѝ прават и други секси и разголени манекенки. Микаела откри дека видеото е достапно и во нецензурирана верзија која ја објави на својот личен веб сајт, а која можете да ја погледнете ТУКА.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top