Видео

Руни се врати во дресот од Евертон – еве како помина првиот тренинг (видео)


Легендата на англискиот фудбал се врати во клубот од кој замина во Манчестер Јунајтед и веќе го одработи првиот тренинг со новите соиграчи.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!