Вебкафе

Роденденски хорор: Малата славеничка ги дувна свеќичките, па заврши на болница (видео)


Нема дете кое не се радува на прославата на својот роденден и на кого тој датум не му е важен.

Така беше и со аргентинското девојче кое наполни 11 години, а забавата не беше баш во најдобар ред..

Погледнете го видеото

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top