Еротика

Рај за машките очи: Во Плејбој се избира најдобра од најдобрите


Германската компанија Плејбој избира зајачица на годината, а за таа пригода девојките позираа потполно голи.

Насловната страна од најпознатото списание за мажи, Плејбој, ја красат пет зајачици: Тања, Мариса, Олга, Кристина и Ќара.

Оваа година Плејбој доживеа бројни промени. После тоа што беше најавено дека во списанието нема повеќе голотија, едноставно се откажаа од таа идеја.

Плејбој исто така сака да покаже дека и понатаму ќе ги поместува границите, како што тоа го правеше нивниот основач Хју Хефнер.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top