Живот

Пуштија во продажба пластични проѕирни фармерки – ги избудалија со коментари


Топшоп се уште се опоравува од коментарите кои ги предизвикаа фармерките од пластичен материјал на колената, но на компанијата тоа не и беше пречка да објави своја нова креација и повторно предизвика контраверзи.

Пластичниот материјл не е повеќе само на колената, туку панталоните сега се целосно направени од пластичен материјал.

– Проширете ги своите размислувања со необично проѕирните фармерки за кои сигурност ќе се зборува. Тие се идеални за фестивали или костимирани забави, стои во описот на производот.Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!

Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!