Видео

Отиде да вади заб, но му испаднаа очите кога ја виде забарката (видео)


Како би реагирале Вие во ваква ситуација?

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top