Видео

Му опна „специјална“ масажа – по неа фудбалерот го одигра натпреварот на животот


Ѕвездата на австралискиот фудбал, Брендон Матера имаше „специјална“ масажа, после која го одигра натпреварот на кариерата.

Клупската камера ја фати физиотерапевтката како го масира фудбалерот меѓу препоните.

Тој откако се врати на терените го одигра својот најдобар меч во неговата кариера и му помогна на својот тим „Gold Koast Sansima“ да триумфира против „Carltona“.Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!

Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!