Видео

Меси безмилосен: Ги понижува и сопствените соиграчи

меси

Лео Меси во послдните неколку сезони стана вистински специјалист за „продавање тунел“, а нова жртва на Аргнетинецот овој пат беше неговиот соиграч Јаспер Силесен.

Погледнете како помина младиот голман на еден од тренинзите.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!