Еротика

Мелита нецензурирана – оти цело е кога се гледа сè (18+)


Откако излегоа во јавност нејзините еротски фотки, Ракичевиќ се бранеше дека некој го украл нејзиниот телефон, но и дека не била гола.

29-12-melita-necenzurirano

Фотките не се порно. Јас сум во долна облека. Кој и да сакал да ми наштети се зезнал. Па девојките кога одат на плажа се поголи од мене, вели Мелита.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top