Ај не заебавај

Ќути, не било страшно!


Тешко на Германците. Црно им се пишува, ако „се прашуваат“ нашиве медиуми.

21-12-zagaduvanje-mediumi1

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top