Еротика

ИЗБОР ЗА МИС: На убавицата од Венецуела и излетаа градите (ВИДЕО)


Натпреварувачката за изборот на Miss Earth во Венецуела, Фабијани Замбрано продолжи да се смешка и да позира и откако од костимот и излетаа градите, иако беше очигледно дека и е непријатно.

Додека самоуверено шеташе по пистаа со розов костим за капење, градите и беа ’немирни’, па сите имаа прилика да видат како и излетаа.

Оваа незгода на Фабијани не и помогна да победи, бидејќи победничката титула ја однесе Ниноска Васкез, која ќе оди на избор за Мис на светот од Венецуела.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top