Еротика

Хајди Клум како од мајка роден во бањата за Love Advent (видео)


Ако некој фото едиторијал сериозно почнува да му парира на култниот календар од Пирели, тоа дефинитивно е Love Advent концептот кој списанието секој декември го форсира ангажирајќи ги “crème de la crème” убавиците кои се актуелни во светот на шоубизнисот. А Хајди Клум во таа сфера е една од неприкосновените доминантни константи.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top