Вебкафе

Го забавува стареењето додека спиете


Pure Silk Pillowcase е навлака за перница што е наменета за на вашето лице да има“ ефект на „анти-стареење“.

Новата навлака од Slip Silk материјалот е креирана да ја чува нежната кожа на вратот и на лицето додека спиете на стомак или кога сте свртени на страна.

Направена е од најквалитетна „мулбери“ свила што го негува вашето лице, кожата и косата.

Pure Silk Pillowcase е хипоалергена и природно ја регулира температурата, нудејќи ви го најубавиот третман за убавина додека спиете.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!