Еротика

ФОТО: Старлетата се обиде огромните гради да си ги прекрие само со рака, но не успеа баш… (16+)


Американската старлета Кортни Стоден, која стана светски позната откако на 16 години направи операција на градите и се омажи за тогаш 50-годишниот Даг Хачинсон, па сними ’видео за возрасни’, повторно падна во заборав, па се реши на Инстаграм да го привлече вниманието.

Бујната реалити ѕвезда на Инстаграм објави фотка на која градите се обидува да си ги прекрие само со раката, но очигледно не успеа баш, па бидејќи и се гледа брадавицата, можеби Инстаграм наскоро ќе ја тргне фотката.

Sun Goddess ☀️💦 #picoftheday

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

Инаку, за Кортни Стоуден сме пишувале своевремено во 2010 и 2011 кога стана светски популарна откако на 16 години се омажи за нејзиниот менаџер Даг Хачинсон, кој тогаш имаше 50 години. Кортни оттогаш стана пејачка, сними албуми, настапи во неколку реалити шоуа, а за Вивид сними дури и видео за возрасни.

На Инстаграм ја следат над 220.000 луѓе, а еве и зошто:

💋 #picoftheday

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

💋 #selfie

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

💋 #picoftheday

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

Blonde #picoftheday

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

Caramel lowlights by @anushhairdesign

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

#bikini

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

🥀 #picoftheday

A post shared by Courtney A Stodden (@courtneyastodden) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top