Еротика

ФОТО: Сака да биде Мис БумБум па го зголеми задникот за 7 сантиметри


Џени Самерс сака да биде првата Мис БумБум која не е од Бразил, па целосно се посвети на својот задник и не престанува да го истакнува на социјалните мрежи.

Џени со вежбање и посебна прехрана успеа да го зголеми опсегот на задникот за седум сантиметри и уверена е дека има големи шанси да победи на светски популарниот избор за најубав задник кој се одржува во Бразил.

Инаку, на Инстаграм има скоро 250.000 обожаватели, а освен за социјалните мрежи, често се соблекува и за бројни машки магазини.

#dulcessueños @playboymx #roadtobrasil @missbumbumbrasil photo by @mann_fotografo y @playadura #playmate #internationalplayboyplaymatecovergirl

A post shared by Jeni Summers جيني الصيف (@jenisummers) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top