Славни

Фото: На Роналдо му се допаѓа оваа секси Русинка!


Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристиано Роналдо лајкуваше неколку фотки од руската атлетичарка Дарија Клишина, па тоа беше повод медиумите да почнат да ги поврзуваат.

Иако Португалецот моментално е во врска со Георгина Родригез, медиумите шпекулираат дека Роналдо на овој начин дал до знаење дека Русинката му се допаѓа.

Еве ги фотографиите кои ги лајкуваше Роналдо….па како да не му се допаѓа!?!

Have a good weekend 💋 Хороших выходных💋

A post shared by The official Darya Klishina (@dariaklishina) on

Прекрасный день! Friend's wedding 💞 dress by @yelenadivis #yelenadivis

A post shared by The official Darya Klishina (@dariaklishina) onНајсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!

Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!