Еротика

ФОТО: Кајли Џенер покажа сè – уметност или порнографија, проценете сами!


Иако има само 20 години, Кајли Џенер е една од најпознатите девојки на светот, а нејзиното богатство се брои во милиони долари. Најмладата сестра во Кардашијан-Џенер кланот навистина сака да покаже дека е порасната и самостојна, па направи чекор кој воодушеви многу нејзини фанови, но имаше и прилично негативни коментари.

Кајли се соблече во целосно проѕирен фустан и му позираше на фотографот Ник Најт за V магазинот, откривајќи ги голите гради кои ги запалија социјалните мрежи. Иако фотките собраа милиони лајкови, на интернет можеа да се најдат и бројни негативни коментари.

Така додека за голем дел од нејзините фанови „ова е убавина“ и „прекрасна уметност“, имаше и такви кои коментираа: „Ова не е убаво, ова е порнографија“, „Таа навистина не смее да биде идол на тинејџерките“, „Изгледа катастрофално. Има 20 години, а изгледа како спонзоруша од 35“.

Па, уметност или порнографија, проценете сами:


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top