Еротика на авионскиот персонал: Секси стјуардеси во разуздано издание

Еротика на авионскиот персонал: Секси стјуардеси во разуздано издание

0

Полските медиуми откриле шокантни фотографии снимени во авиони, кои сведочат за развратничкото однесување на персоналот, поточно на стјуардесите, за време на летот.

03.04.stjuardesi5

03.04.stjuardesi1

На една фотографија руска стјуардеса гордо го покажува своето бујно деколте, додека друга далеку од очите на патниците ги истакнува секси чорапите со подвески. На друга фотографија, членка на екипажот на машки колега му го покажува задникот во танга.

03.04.stjuardesi2

Фотографиите ги направиле членови од екипажот и ги ставале на социјалните мрежи, а на една фотографија, која е можеби најшокантната, а датира од 2011 година, стјуардеса се впуштила во сексуален однос со пилотот на летот на „Cathay Pacific“.

03.04.stjuardesi3

И двајцата подоцна добиле отказ, откако било потврдено дека навистина се работи за нив. Таа фотографија настанала во авион кој бил приземјен.

03.04.stjuardesi4СПОДЕЛИ.