Еротика

Емили Ратајковски пред да стане славна – гола и нецензурирана (18+)


Пред да се појави во спотот за песната Blurred Lines и да ја добие улогата во филмот Gone Girl, Емили Ратајковски поминала две ноќи во Њујорк со фотографот Џонатан Ледер.

Фотографиите кои настанале тогаш, неодамна беа објавени и можеа да се купат. Во колекцијата има вкупно 71 полароид, а не е чудно што претходната едиција од 250 фотографии се продаде прилично брзо.

„Беше многу, ајде да речеме, опуштена во соблекувањет. А кога станува збор за фотографирањето, можам да кажам дека беше доста забавно“, напиша Ледер за колекцијата.

Изложбата на овие фотографии ќе се одржи следниот февруари во Castor Gallery во Њујорк.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top