Еротика

ЕКСПЛИЦИТНИ ФОТКИ (18+): Линдзи Вон се сликала гола за Тајгер Вудс, хакерите ги покажаа на цел свет!


Последни во низата познати ѕвезди кои беа мети на хакерите се светски познатата скијачка Линдзи Вон и нејзиното поранешно момче, голферот Тајгер Вудс.

Во јавноста излегоа фотографии на кои Вон, покажува буквално се, а истите биле наменти за Вудс кој исто така и возвраќал на фотографиите.

Овие фотографии хакерите успеаа да ги извлечат од компјутерот и телфонот на Вон и не пропуштија да се пофалат во јавноста. Поради сето ова Вон и Вудс се заканија со тужба кон страницата која ги објави овие фотграфии, пишува Спортски.мк.

Нецензурираните фотографии од познатата скијачка и голферот можете да ги видите TУКА 18+


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top