Вебкафе

Бујни облини и селфи во плиткото


Толку им треба на бујни убавици, како оваа анонимна лепотица, за која доволен е „селфи стапот“ за да направи секси фотки од плиткото, без да има потреба да ја фотографира некој друг.

Местото на „злосторот“ е островот Брач, поточно плажата Златни рат каде, сосема е сигурно, вакви глетки на осамена секси убавица која си прави селфи нема да бидат возможни кога ќе почнат летните гужви.


loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!