Славни

Бившата ѕвезда на Дизни „како од мајка родена“


Поранешната ѕвезда на Дизни, актерката Бела Торн, позната по своето провокативно однесување и не баш невини фотографии, уште еднаш распали на Инстаграм со провокативни и разголени пози.

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Позирајќи целосно гола, притоа покривајќи ги градите и своето меѓуножје со рацете, таа уште еднаш ги воодушеви своите Инстаграм фанови кои се навикнаа да ги „разгалува“ со вакви кадри.

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top