Ај не заебавај

Да пука модата на руски начин


Во Русија модата, како и пиењето (и како и многу други работи) си има свој микрокосмос во кој никој ништо не го интересира за сето она надвор од истиот. Фото докази подолу во прилог.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top