Еротика

Го јавна пожарникарот во етер: Типката која сакаше да има секс на радио е порно актерка (18+)


Натпреварувачката поради која австралиска радио станица доби цензура и веројатно ќе биде казнета бидејќи натпреварувачите во едно нејзино шоу за малку што не имаа секс додека истото одеше во живо на програма, всушност е порно актерка.

Јасмин Скот стана популарна кога на радиското шоу Naked Dating во утринската програма од австралиската радио станица KIIS FM за малку ќе имаше секс со другиот натпреварувач, а сега е јасно и зошто. Имено, Јасмин која се претстави како стриптизерка, истовремено е и порно актерка.

26-годишната Скот на социјалните мрежи се опишува како „интернационална порно курва“, каде редовно објавува разголени и провокативни фотографии и видеа. Има снимено неколку порнографски филма, како и насловни страни за порно списанија, а специјализирана е за различни фетиши кои вклучуваат гумени ракавици, најлонки, високи потпетици и стапала.

Таа, во The Kyle And Jackie O Show се опушти со 24-годишниот пожарникар Азан Туроа. И двајцата ги игнорираа прашањата од водителите и се бакнуваа и „дрпаа“ без задршка.

„Ќе го сексам“, рече Јасмин, а Азан на тоа врати дека има кондоми во автомобилот.

Поради нивниот разврат емисијата мораше да биде цензурирана.

„Не смееме да емитуваме сексуален однос“, изјави водителот Кајл и на напалениот пар им го понуди WC-то да завршат работа.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top