АКТУЕЛНО

Прес конференцијата на Зоран Заев е тотално неточна и полна со лаги. Зоран Заев измислува и халуцинира, се вели во писмената реакција на ВМРО-ДПМНЕ...

ШОУБИЗ

0 275

Џордан Белфорт, познат и како „Волкот од Волстрит“ испрати јасна порака на сите кои по излегувањето од кино салата сакаат да се однесуваат како...

Џулиен Мур и Роберт Патисон се дел од заеднички филмски проект кој, според првите кадри кои се објавени, ќе биде прилично жежок. Познатиот „вампир“ во...

ЕКСТРА

ВЕБКАФЕ

Понекогаш е доволен само еден момент целосно да се смени текот на историјата. Заговор според кој Наполеон Бонопарта требал да биде убиен пред да...

СПОРТ

0 182

Навивачите на Челзи решија да се пошегуваат со фудбалерите па направија компијација со безбројните промашувања на натпреварот со Свонси и на тој начин јасно...

ЖИВОТ И ЗДРАВЈЕ